Zážitkový poukaz VIP

Tohle je opravdu něco extra! Pořádná nálož střelného prachu a zbraní, se kterými se vyřádí úplně každý. 6 plnotučných kvérů a 109 výstřelů rozpoutá učiněné peklo. Zážitek je vhodný hlavně pro chlapy, ale pobaví se i slečna.

Balíček se skládá z 6 zbraní, dvou pistolí, odstřelovací pušky, mauserovky, pumpovací brokovnice,  nebo AR-15 Hammerli a jako speciální bonus si můžete vystřelit z pušky na lov slonů (doplatek za náboj).

Dole si můžete prohlédnout s jakými zbraněmi si zastřílíte.

Obsah balíčku

Hammerli TAC R1 AR-15

Téměř dokonalý klon klasické AR-15 či M4 používané americkou armádou

Ráže .22LR
25 nábojů

Odstřelovací puška PSL

Armádní ostřelovací puška PSL aneb rumunský DRAGUNOV. Oblíbená odstřelovací puška východního bloku

Ráže 7,62x54R.
3 náboje

Brokovnice pumpa

Pumpu znáte ze všech akčních filmů, zapumpovat,
zacílit a pal. Pořádný kalibr a pořádné díry vystřelíte si 6x

Ráže 12×70
6 nábojů

Colt 1911

Legendární zbraň americké armády a především námořnictva používaná dodnes. 30 nábojů

Ráže .22LR
30 nábojů

Pistole CZ75 Shadow

Devítimilimetrová legenda z České zbrojovky.
Kdo jí nezkusil, není chlap! Vystřelíte si 30 nábojů

Ráže 9mm
30 nábojů

+ SPECIÁLNÍ BONUS

Neplatíte za zapůjčení zbraně 416 RIGBY pouze střelivo. Cena je 300Kč za náboj. Puška určená k lovu afrických slonů. Ráže .416 Rigby Magnum (nábojnice si ponecháme)

Puška Mauser

Klasická opakovací puška se závěrem typu Mauser užívaná k lovu a sportovní střelbě. Vystřelíte si 15 nábojů

Ráže .22LR
15 nábojů

Doplňující informace k balíčku

K čerpání poukazu není potřeba zbrojní průkaz. Cena zahrnuje instruktora, ochranné pomůcky, uvedený počet nábojů u každé zbraně, pronájem střeleckého stanoviště a terčový materiál. Stará se o Vás zkušený instruktor, který Vám vše ukáže, vysvětlí a bude dohlížet na bezpečnou manipulaci. Pokud vás střílení bude bavit, můžete si dokoupit střelivo. Poukazem pro 2 osoby je myšleno pro 2 střílející osoby, nestřílející doprovod je samozřejmě zdarma.

Během zážitku lze fotografovat i natáčet video. Instruktoři jsou zvyklí. Vezměte si vhodné oblečení a obuv, jedná se o střelecký zážitek na venkovní střelnici (střeliště je kryté).

Na čerpání poukazu je potřeba domluvit se předem. Veškeré potřebné informace obdržíte emailem po zakoupení balíčku.

Poukaz lze uplatnit pouze na střelnici Hliník ve Frýdku-Místku. Platnost poukazu je 6 měsíců od zakoupení a nelze ji prodloužit. (COVID info)

Po kliknutí na tlačítko “Zakoupit balíček” budete přesměrováni na náš eshop NakupZbrane.cz kde budete moci objednávku dokončit.

Cena zážitku pro 1 osobu

2 190 Kč

Pro 2 osoby

3900 Kč

Náhled poukazu

Nechceme abyste kupovali zajíce v pytli 🙂 Zde si můžete prohlédnout jak bude Váš papírový (nebo emailem zaslaný) poukaz vypadat. Jedná se o opravdu hezky zpracovaný dárek. Teď už není na co čekat. Prostě klik na tlačítko, vyplnit údaje objednávky a dárek je vyřešený. Nic, co by obdarované/mu udělalo více radosti už nevymyslíte 🙂

Nabídka dalších balíčků