Zážitkový poukaz Western

Kovbojky má rád téměř každý, ale víte jaké to bylo na divokém západě střílet? S tímto střeleckým balíčkem si to u nás můžete vyzkoušet. Střelecký zážitek obsahuje tři zbraně, které musel nutně mít každý ochránce zákona i psanec. Brokovnici, opakovačku a revolver.

Balíček se skládá ze 3 zbraní, brokovnice, opakovací kulovnice a revolveru, to vše v pořádných rážích. Počet nábojů je 42

Dole si můžete prohlédnout s jakými zbraněmi si zastřílíte.

Obsah balíčku

Uberti 1873 carabine .45 long colt

Henryho patent opakovací pušky zaručil rychlou a přesnou střelbu. Měl ji i Old Shatterhand. Vystřílíte 2 plné zásobníky, tedy 10 nábojů

Ráže .45LC
10 nábojů

Uberti 1860 Richards Mason Army .45LC

Klasický revolver, kteří nosili modrokabátníci ze severu a kosili s ním indiány i otrokáře. Válec na 6 nábojů naplníte 2x.

Ráže 45LC
12 nábojů

Lovecká dvojka

…ale králík se kulí trefuje těžko a proto měli brokovnice, aby se najedli. Extrémní účinek na blízko. Desetkrát dva výstřely

Ráže 16×70
20 nábojů

Doplňující informace k balíčku

K čerpání poukazu není potřeba zbrojní průkaz. Cena zahrnuje instruktora, ochranné pomůcky, uvedený počet nábojů u každé zbraně, pronájem střeleckého stanoviště a terčový materiál. Stará se o Vás zkušený instruktor, který Vám vše ukáže, vysvětlí a bude dohlížet na bezpečnou manipulaci. Pokud vás střílení bude bavit, můžete si dokoupit střelivo. Poukazem pro 2 osoby je myšleno pro 2 střílející osoby, nestřílející doprovod je samozřejmě zdarma.

Během zážitku lze fotografovat i natáčet video. Instruktoři jsou zvyklí. Vezměte si vhodné oblečení a obuv, jedná se o střelecký zážitek na venkovní střelnici (střeliště je kryté).

Na čerpání poukazu je potřeba domluvit se předem. Veškeré potřebné informace obdržíte emailem po zakoupení balíčku.

Poukaz lze uplatnit pouze na střelnici Hliník ve Frýdku-Místku. Platnost poukazu je 6 měsíců od zakoupení a nelze ji prodloužit. (COVID info)

Po kliknutí na tlačítko “Zakoupit balíček” budete přesměrováni na náš eshop NakupZbrane.cz kde budete moci objednávku dokončit.

Cena zážitku pro 1 osobu

1 490Kč

Pro 2 osoby

2 690Kč

Náhled poukazu

Nechceme abyste kupovali zajíce v pytli 🙂 Zde si můžete prohlédnout jak bude Váš papírový (nebo emailem zaslaný) poukaz vypadat. Jedná se o opravdu hezky zpracovaný dárek. Teď už není na co čekat. Prostě klik na tlačítko, vyplnit údaje objednávky a dárek je vyřešený. Nic, co by obdarované/mu udělalo více radosti už nevymyslíte 🙂

Nabídka dalších balíčků